شماره تماس مستقیم : 124 125 0 0912
جستجوی پیشرفته
جستجو در قطعات و لوازم جانبی پمپ آب
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

قطعات و لوازم جانبی پمپ آب

فروش انواع قطعات و لوازم جانبی پمپ آب

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

قطعات پمپ آب_لوازم جانبی پمپ آب

پمپ آب نیز مانند هر دستگاهی از قرار گرفتن یک سری قطعه های مختلف در کنار یکدیگر ساخته شده است.

هنگامی که این قطعات با ملاک هایی همچون اندازه های مورد نظر، جنس مواد به کار رفته برای هر قطعه و غیره به درستی انتخاب شوند، می توانند عملکرد بسیار عالی را در جابه جایی مایعات داشته باشند؛ ما با شناخت کامل هر یک از این قطعات می توانیم بهترین کارایی را که از انتقال مایعات توسط پمپ آب انتظار داریم را مشاهده کنیم.

همچنین اگر هر کدام از وسایل و تجهیزات جانبی پمپ مورد نظر دچار خرابی یا استهلاک شد با آگاهی کامل و تعویض و تعمیر به موقع از آسیب به مجموعه سیستم پمپ آب و هزینه های اضافی جلوگیری نماییم.

باید این نکته را یادآور شویم که هر کدام از پمپ های آب مانند پمپ آب خانگی، پمپ گریز از مرکز، فشار قوی، پمپ های لجن کش و کف کش و همچنین انواع بوستر پمپ های آتشنشانی و آبرسانی؛ دارای قطعات الکتریکی و مکانیکی مختص به خود است، که با جنس مواد ساخته شده مخصوص با کارایی مورد نظر و اندازه هایی که با توجه به پمپ استفاده شده در محل مورد نظر انتخاب می شود متفاوت است.

ما در این بخش کارایی تعدادی از این لوازم جانبی را جهت راهنمایی شما به طور خلاصه توضیح می دهیم.

ست کنترل

ست کنترل به عنوان یک وسیله الکترونیکی در پمپ آب وظیفه روشن یا خاموش شدن پمپ را برعهده دارد، ثابت نگه داشتن فشار آب یکی از خصوصیات بارز این وسیله است که نتیجه این ثبات کمتر آسیب رسیدن به پمپ آب و لوله ها است.

پروانه

پروانه ها در پمپ آب دارای تیغه هایی هستند که برای حرکت سیال می باشند.

شافت

شافت یکی از وسایل مکانیکی پمپ آب است که وظیفه دارد نیروی گشتاور را از موتور به پروانه منتقل کند.

بلبرینگ

بلبرینگ حرکت شفت روتور را کم می کند .

مانومتر

از مانومتر برای تعیین اندازه و کنترل کردن فشار حبس شده درون تانک استفاده می شود.

سیل مکانیکی

وظیفه سیل مکانیکی ایجاد ایمنی در انتقال مایعات است، ممکن است از لوله ها و پمپ آب مواد سمی نشت کند که این دستگاه مانع هر گونه آلودگی توسط انتشار این مواد می شود.


ما در این قسمت توضیح مختصری درباره قطعات و اجزاء پمپ آب به شما ارائه دادیم، به جز مواردی که به آنها اشاره کردیم اجزای دیگری نیز وجود دارند که شما عزیزان می توانید جهت آشنایی و سفارش هر کدام از قطعات مورد نظر با ما در تماس باشید. 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()