شماره تماس مستقیم : 124 125 0 0912
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

پمپ شناور

فروش پمپ شناور

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

این پمپ از اتصال یک الکتروموتور به پمپ چند طبقه به وجود آمده است که در مکانی پایین تر از سطح ایستایی داخل چاه نصب می شود، و برق از طریق کابلی به الکترو موتور منتقل شده و پمپ را به حرکت در می آورد. در مجموع می توان گفت مجمو عه ای از پمپ های گریز از مرکز عمودی هستند که جهت پمپاژ آب یا مایعات دیگر از چاه های عمیق استفاده می شوند.

انواع پمپ شناور عیارتند از :

۱... پمپ شفت غلافی

در این نوع پمپ مایع پس از پمپ شدن به وسیله ی پروانه از طریق لوله ای که در اطراف محور قرار دارد به سمت خروجی هدایت می شود.

۲... پمپ ملخی :

این پمپ ها برای آبدهی زیاد حدود ۱۰۰۰ لیتر بر ثانیه و ارتفاع کم حدود ۳ متر برای هر طبقه تولید و ارائه می شوند. و جریان سیال در آنها در جهت محور پمپ و به طور مارییچ صورت می گیرد. در این نوع پروانه نیروی گریز از مرکز برای تولید فشار دخالتی ندارد. موارد کاربرد این پمپ بیشتر برای زه کشی ( منحرف کردن سیلاب ها و کشیدن فاضلاب ها ) خشک کردن باتلاق ها و زمین های کشاورزی ( پمپاژ کردن آب های باران و سیلاب ها در کانال ها ) تأمین جریان آب تصفیه خانه ها در صنعت و کنترل کردن مسیر آب در کانال های آبرسانی است.

۳... پمپ توربینی

این مدل پمپ شامل پوسته ای با دهانه خروجی و ورودی می باشد. در وسط آن پروانه ای وجود دارد که در حاشیه آن شامل دو ردیف پره است که عامل به جلو راندن و تحت فشار قرار دادن سیال همین پره ها می باشند. در نتیجه چرخیدن پروانه مایع از مجرای مکش کشیده می شود و تقریباً پس از یک دور گردش در کانال حلقوی مایع دارای سرعت زیادی شده از مجرای خروجی خارج می شود. در این پمپ ها نسبت به دیگر پمپ های پیوسته ذکر شده دبی جریان متوسط و ارتفاع آبدهی نیز متوسط می باشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()