شماره تماس مستقیم : 124 125 0 0912
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

گریز از مرکز حلزونی EA پمپیران

فروش انواع پمپ های آب ساخت کارخانه پمپیران مانند پمپ گریز از مرکز حلزونی EA توسط شرکت سیال صنعت ساتراپ، که در این بخش مشخصات این محصول در اختیار شما عزیزان قرار گرفته شده است. جهت سفارش محصول مورد نظر می توانید با شماره های زیر در تماس باشید:

0912-1820956

021-36900901

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

گریز از مرکز حلزونی EA پمپیران

EA به عنوان یکی از مدل های پمپ گریز از مرکز به شمار می آید که توسط شرکت پمپیران ساخته می شود، بدین ترتیب که به صورت افقی طراحی شده است.

اجزاء پمپ گریز از مرکز مدل EA

ساختار این پمپ ها به شکل یک طبقه طراحی شده است، پروانه به کار رفته در آنها به حالت یک سرآویز است، موتور این پمپ ها به طور مجزا ساخته شده است، شکل محفظه این پمپ ها به صورت حلزونی است.

 پروانه این پمپ ها

پروانه ها در این نوع از پمپ ها تعادل دینامیکی می شوند، وجود پروانه در دستگاه های مدور مانند پمپ گریز از مرکز EA باعث ایجاد نوسانات و نابالانسی می گردد که این امر موجب سروصدا و کاهش مدت استفاده از دستگاه می شود با توجه به دلیل ذکر شده استفاده از بالانس مکانیکی در کنترل ارتعاشات و نابالانسی های ایجاد شده توسط پروانه ضروری است.

محور این پمپ ها

یکی از قطعات به کار رفته در این مدل از پمپ های گریز از مرکز محور است، که باید آب بندی برای این قطعه حتما انجام شود که این کار توسط نوار گرافیکی صورت می گیرد. برای حفاظت از این قسمت پمپ از بوش فولاد کروم نیکل استفاده می شود که قابل تعویض هستند یکی از ویژگی های این قسم از فولادها که جزء خانواده فولادهای با آلیاژ کم به شمار می آیند این است که نسبت به سایش بالا مقاومت زیادی دارند، علاوه بر این در دماهای بسیار بالا مقاومت به خوردگی دارند.

کاربردها:

پمپ های گریز از مرکز مدل EA با توجه به ظرفیت مورد نظر و مشخصاتی که دارا هستند برای حوزه های گوناگون از جمله صنعت، کشاورزی و بخش شهری مورد استفاده قرار می گیرند. و کارکرد آن به این صورت است که آب گرم تاسیسات گرمایش و سرمایش را به بخش های مورد نظر منتقل می کند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()