شماره تماس مستقیم : 124 125 0 0912
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

گریز از مرکز حلزونی EN پمپیران

فروش انواع پمپ های آب ساخت شرکت پمپیران مانند پمپ گریز از مرکز حلزونی EN توسط شرکت سیال صنعت ساتراپ، که در قسمت اطلاعات مربوط به این محصول در اختیار شما مشتریان گرامی قرار گرفته شده است. جهت سفارش محصول مورد نظر می توانید با شماره های زیر در تماس باشید:

0912-1820956

021-36900901

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

گریز از مرکز حلزونی EN پمپیران

این مدل از پمپ های گریز از مرکز پمپیران که با نام اختصاری EN شناخته می شوند، و به حالت افقی ساخته می شوند، که ساختمان این پمپ ها به شکل یک طبقه است و با موتور مجزا و پروانه یک سرآویز ساخته شده اند که درون محفظه حلزونی شکل قرار دارند؛ و در بخش های کشاورزی، صنعتی و خانگی مورد استفاده قرار می گیرند.

بالانس دینامیکی پروانه ها

شرکت پمپیران در پمپ های گریز از مرکز حلزونی EN پروانه ها را بالانس دینامیکی می کند، بدین ترتیب که اگر این فرآیند صورت نگیرد باعث ایجاد نابالانسی می شود و این امر یکی از عیوب ماشین آلات دوار مانند پمپ های گریز از مرکز است.

محور این پمپ ها

یکی از اجزای پمپ گریز از مرکز حلزونی EN محور است، برای اینکه محور را آب بندی کنیم از نوار گرافیکی استفاده می شود یا به شکل مکانیکی آب بندی می شود، سیل یا آب بندها ادوات مکانیکی هستند که از نشت مایعات جلوگیری می کنند. برای حفاظت از محور این پمپ ها از بوش فولاد کروم نیکل استفاده می شود که قابلیت تعویض دارند، یکی از دلایلی که از فولاد کروم نیکل برای محافظت محور استفاده می شود کم آلیاژ بودن این نوع فولاد است که مقاومت به سایش بالایی دارند.

محور پمپ های گریز از مرکز حلزونی EN به شکلی طراحی شده است که دو نیرو به وجود آمده از سمت مجموعه پمپ را تحمل می کند، که شامل نیروهای شعاعی و نیروهای محوری هستند، قابل ذکر است که این نیروهای نام برده توسط دو عدد بلبرینگ که گریس کاری شده اند تحمل می شوند در صورتی که خواست مشتری باشد با روغن روانکاری می شوند.

اجزاء دیگر پمپ های گریز از مرکز حلزونی EN :

روتور و پایه یاتاقان دو قطعه تشکیل دهنده این مدل از پمپ ها هستند، و ویژگی منحصر به فردشان این است که بدون اینکه محفظه را جدا کنیم به سادگی از طرف الکتروموتور از سیستم لوله کشی باز می شوند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()