شماره تماس مستقیم : 124 125 0 0912

انواع پمپ گریز از مرکز

10 / 10
از 1 کاربر

کارخانه پمپیران نمونه ای از شرکت های پیشرفته ای است که در کشورمان دست به تولید انواع پمپ آب زده است، که علاوه بر بازار داخلی به سایر نقاط جهان نیز محصولات خود را صادر می کند. پمپ گریز از مرکز یکی از انواع محصولاتی است که توسط این کارخانه تولید می شود، و در چند مدل مختلف با نام های پمپ گریز از مرکز حلزونی EN ، گریز از مرکز حلزونی EA ، گریز از مرکز حلزونی ER ، همچنین پمپ های روغن داغ HOP ، دو مکشه DSP و گل کش HDS در حال تولید و ارائه به بازار مصرف است.

 

عملکرد پمپ های گریز از مرکز

نحوه عملکرد این نوع از پمپ های تولید شده توسط شرکت پمپیران مانند پمپ های گریز از مرکز سایر برندها است، به طوری که باید گفت یکی از اجزای حیاتی این نوع از پمپ ها که باعث جابه جایی سیالات می گردد پروانه یا ایمپلر است؛ و ما در این جا به نحوه حرکت این اجزاء حیاتی که در پمپ ها تعبیه شده اند و به صورت چرخشی هستند توجه خاصی می نماییم. چون نیروی گریز از مرکزی که برای انتقال نیرو و انرژی به سیال برای جابه جا کردن آن در دبی و هد مشخص احتیاج است ناشی از حرکت چرخشی همین پروانه ها است که زمینه لازم را برای انتقال و جابه جایی مایعات برای پمپ ایجاد می نماید.

راهنمای انتخاب پمپ های گریز از مرکز

همانطور که اشاره کردیم پمپ های گریز از مرکز در چند مدل مختلف تولید می شوند که هر کدام مشخصات مخصوص به خود را دارا هستند که در این راستا شرکت سیال صنعت ساتراپ به عنوان عامل رسمی پمپیران این اطلاعات را در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد تا آنها بتوانند با مراجعه به جدول ها و نمودارهای مخصوص به هر کدام از این پمپ ها که در سایت شرکت بارگذاری شده است مشخصات لازمه را دریافت کنند.

از جمله مشخصه های عمومی این پمپ ها که می توان به آن اشاره کرد: قطر خروجی، ظرفیت آبدهی، ارتفاع، درجه حرارت مایعات شناور در آببندی با نوار گرافیک، درجه حرارت سیال در آب بندی با آب بند مکانیکی می باشد. البته به این نکته نیز باید اشاره کرد که جنس مواد تشکیل دهنده قطعات هر یک از این پمپ ها نیز مانند محور، پروانه، محفظه به صورت جداگانه تفکیک و مشخص شده است.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()