شماره تماس مستقیم : 124 125 0 0912
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

بوستر پمپ ها

فروش بوستر پمپ ها

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

بوستر پمپ ها_خرید و فروش پمپ بوستر پمپ ها

بوستر پمپ چیست؟

بوستر پمپ سیستم واحدیست که تشکیل شده از یک پمپ یا چند الکتروپمپ، که به طور سری به یکدیگر وصل شده اند، تا با کم کردن فشار سیستم، یک یا چند الکتروپمپ به صورت نوبتی روشن شوند و با افزایش فشار نیز یک یا چند الکتروپمپ به همان ترتیبی که روشن شده اند، خاموش گردند. بوستر پمپ ها از نقطه نظر تثبیت فشار به بوسترپمپ دور ثابت و بوسترپمپ دور متغیر طبقه بندی می شوند.

موارد استفاده از بوستر پمپ

جهت فراهم کردن و کنترل فشار آب در آبرسان مورد نظر، من جمله آتشنشانی و آبرسانی به فضاهای سبز در شهرها، شهرک ها، واحدهای مسکونی و پاساژهای تجاری، ساختمان های بلند مرتبه، فرودگاه ها، بیمارستان ها، شبکه های مختلف آب شهری، مراکز مختلف صنعتی و آبیاری تحت فشار در مزارع مکانیزه از بوستر پمپ استفاده می شود.

اجزای اصلی بوستر پمپ

بخش های اصلی مشترک بوستر پمپ دور ثابت و بوستر پمپ دور متغیر شامل این موارد می شوند: مجموعه الکتروپمپ ها، بخش مکش، بخش دهش و شاسی اصلی، سایر بخش های مهم بوسترپمپ های دور ثابت را تابلوی کنترل و فرمان دور ثابت، منبع دیافراگمی و پرشر سوئیچ های حداقل و حداکثر فشار تشکیل می دهند و بخش های مشابه در بوستر پمپ های دور متغیر عبارتند از : تابلوی کنترل و فرمان دور متغیر و پرشر ترانسمیتر.

مجموعه الکترو پمپ ها

الکترو پمپ های یک بوستر پمپ که به شکل سری بر روی یک شاسی اصلی در مجاورت همدیگر قرار گرفته اند، مجموعه الکتروپمپ های یک بوستر پمپ را تشکیل می دهند.

منبع دیافراگمی

منبع نام برده شده توسط لوله یا اتصال در حالت منعطف شدن به کلکتور دهش بوسترپمپ وصل می شود و تنها در بوستر پمپ های دور ثابت مورد مصرف قرار می گردد.

پرشر سوئیچ

در بوستر پمپ های دور ثابت از دو پر شر سوئیچ برای کنترل فشار کمتر و بیشتر سیستم کمک گرفته می شود.

پرشر ترانسمیتر

در بوستر پمپ های دور متغیر برای کنترل کاملاً ثابت فشار آب تنها یک پرشر ترانسمیتر مصرف می شود.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()