۰۹۱۲۰۱۲۵۱۲۴
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
براساس جنس
قطعات جانبی پمپ
محصولات
کالا برای:

پایه یاتاقان پمپ پمپیران

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

فروش پایه یاتاقان پمپ پمپیران و انواع یاتاقان و اجزای آن توسط شرکت سیال صنعت ساتراپ انجام می گیرد. از یاتاقان برای حفاظت از شفت استفاده می شود که این حفاظت در مقابل شعاعی و محوری وارد بر آن است. یاتاقان به عنوان تکیه گاهی برای شفت به حساب می آید. یکی از اجزای یاتاقان ، پایه یاتاقان پمپ پمپیران است که نقش مهمی در پمپ ها دارد.

محفظه یا پایه یاتاقان پمپ پمپیران ، قطعه یا مجموعه ای از قطعات در پمپ است که از بلبرینگ ها یا یاتاقان های پمپ مراقبت می کند. در پمپ های گریز از مرکز از یاتاقان های چرخشی استفاده می شود. رینگ خارجی بلبرینگ و رولبرینگ ها در محفظه یاتاقان قرار دارد.

پایه یاتاقان پمپ پمپیران

وظیفه ی پایه یاتاقان پمپ پمپیران

پایه یاتاقان پمپ پمپیران، اجزای روتور را در مرکز پمپ نگه می دارد. همچنین پایه یاتاقان پمپ پمپیران امکان دوران را برای اجزای متحرک ایجاد می کند. در پایه یاتاقان پمپ پمپیران ، با توجه به نیاز یاتاقان ها به روانکاری ، روغن یا گریس در نظر گرفته شده است و در پایه یاتاقان پمپ پمپیران، اتصالاتی قرار دارد که با هدف تخلیه روغن و پر کردن مجدد آن در نظر گرفته شده است.
به منظور تخلیه روانکار و پر کردن مجدد آن هم اتصالاتی بر روی پایه یاتاقان در نظر گرفته شود.

خرید پایه یاتاقان پمپ پمپیران به صورت آنلاین

محصولات پمپیران یکی از با کیفیت ‌ترین محصولات موجود در بازار است که طبق استاندارد های روز دنیا به تولید رسیده و به دلیل ساخته شدن از مواد اولیه با کیفیت و طراحی اصولی دارای کیفیت و ماندگاری بالایی است. در صورت نیاز به خرید پایه یاتاقان پمپ پمپیران به صورت آنلاین می ‌توانید این قطعه را به صورت آنلاین نیز خریداری کنید. در گذشته خرید ها به صورت حضوری انجام می شد اما امروزه با خرید پایه یاتاقان پمپ پمپیران به صورت آنلاین شما در بستر اینترنت می ‌توانید به راحتی این محصول را تهیه کنید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()