۰۹۱۲۰۱۲۵۱۲۴
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
براساس جنس
قطعات جانبی پمپ
محصولات
کالا برای:

پمپ شناور چاه عمیق

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

فروش پمپ شناور چاه عمیق نوع دیگری از انواع پمپ موجود در بازار به شمار می رود که می توانید از آن در اجرای پروژه های مختلف آبرسانی در امور کشاورزی استفاده نمائید. شرکت سیال صنت ساتراپ در لیست محصولات خود، امکان خرید پمپ شناور چاه عمیق در مدل های تک فاز و سه فاز را فراهم سازند. کاربرد پمپ شناور چاه عمیق به عنوان یک پمپ آبیاری در صنعت کشاورزی شناخته می شود و نقش اساسی بر روی بازدهی آن خواهد داشت. تولید پمپ شناور چاه عمیق به صورت یکپارچه و یا دو تکه انجام می پذیرد و در هر حالتی، محل قرارگیری موتور در قسمت زیرین پمپ انجام می پذیرد تا پمپ بهتر بتواند خنک شود. در طراحی پمپ شناور چاه عمیق مدل یکپارچه، فرایند مکش از انتهای پمپ انجام می پذیرد ولی در حالت دو تکه، بخش مکش میان الکتروموتور و پمپ است.

پمپ شناور چاه عمیق

خرید پمپ شناور چاه عمیق

خرید پمپ شناور چاه عمیق در مدل های متفاوت قابل انجام است چون به میزان بازدهی و خروجی بر حسب دبی وابسته می باشد. از جمله انواع پمپ شناور موجود در بازار می توان به پمپ شناور چاه عمیق، پمپ شناور فاضلاب و تخلیه و پمپ شناور تخلیه اشاره نمود. فروش پمپ شناور چاه عمیق از جمله انواع پمپ سانتریفیوژ طبقاتی محسوب می گردد که قابلیت شناور بودن در چاه آب را دارد و جهت تقویت فشار آب مورد استفاده قرار گرفته می شود. طراحی پمپ شناور چاه عمیق به نحوی است که یک پمپ عمودی گریز از مرکز را می توانید ملاحظه نمائید که جهت انتقال سیالات مایع همچون آب در چاه های عمیق مورد استفاده قرار گرفته می شود. قیمت پمپ شناور چاه عمیق بر اساس مدل و مشخصات فنی آن تعیین می گردد. در صورت نیاز به خرید پمپ شناور چاه عمیق می توانید با دفتر فروش پمپ شناور چاه عمیق شرکت سیال صنعت ساتراپ تماس حاصل فرمائید.

این پمپ از اتصال یک الکتروموتور به پمپ چند طبقه به وجود آمده است که در مکانی پایین تر از سطح ایستایی داخل چاه نصب می شود، و برق از طریق کابلی به الکترو موتور منتقل شده و پمپ را به حرکت در می آورد. در مجموع می توان گفت مجمو عه ای از پمپ های گریز از مرکز عمودی هستند که جهت پمپاژ آب یا مایعات دیگر از چاه های عمیق استفاده می شوند.

انواع پمپ شناور 

پمپ شفت غلافی

در این نوع پمپ مایع پس از پمپ شدن به وسیله ی پروانه از طریق لوله ای که در اطراف محور قرار دارد به سمت خروجی هدایت می شود.

 پمپ ملخی

این پمپ ها برای آبدهی زیاد حدود ۱۰۰۰ لیتر بر ثانیه و ارتفاع کم حدود ۳ متر برای هر طبقه تولید و ارائه می شوند. و جریان سیال در آنها در جهت محور پمپ و به طور مارییچ صورت می گیرد. در این نوع پروانه نیروی گریز از مرکز برای تولید فشار دخالتی ندارد. موارد کاربرد این پمپ بیشتر برای زه کشی ( منحرف کردن سیلاب ها و کشیدن فاضلاب ها ) خشک کردن باتلاق ها و زمین های کشاورزی ( پمپاژ کردن آب های باران و سیلاب ها در کانال ها ) تأمین جریان آب تصفیه خانه ها در صنعت و کنترل کردن مسیر آب در کانال های آبرسانی است.

پمپ توربینی

این مدل پمپ شامل پوسته ای با دهانه خروجی و ورودی می باشد. در وسط آن پروانه ای وجود دارد که در حاشیه آن شامل دو ردیف پره است که عامل به جلو راندن و تحت فشار قرار دادن سیال همین پره ها می باشند. در نتیجه چرخیدن پروانه مایع از مجرای مکش کشیده می شود و تقریباً پس از یک دور گردش در کانال حلقوی مایع دارای سرعت زیادی شده از مجرای خروجی خارج می شود. در این پمپ ها نسبت به دیگر پمپ های پیوسته ذکر شده دبی جریان متوسط و ارتفاع آبدهی نیز متوسط می باشد.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()