۰۹۱۲۰۱۲۵۱۲۴
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
براساس جنس
قطعات جانبی پمپ
محصولات
کالا برای:

پمپ چدنی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

فروش پمپ چدنی با کیفیت بالا توسط شرکت سیال صنعت ساتراپ انجام می گیرد. برای خرید پمپ چدنی با بهترین قیمت از طریق این مجموعه به صورت آنلاین انواع پمپ مورد نیاز را تهیه کنید. دستگاه های پمپ کفکش در تماس مستقیم با آب قرار دارد و از این رو انواع پمپ ها باید در جنس مناسبی ساخته شوند تا دوام و ماندگاری لازم را داشته باشند. پمپ ها در آب غوطه ور هستند و معمولا بازرسی این پمپ ها بخصوص در چاه های عمیق بدون بازدید خواهد بود. به همین دلیل انتخاب پمپ ها بسیار مهم است و باید با دقت انتخاب شود. امروزه انواع پمپ ها در تنوع پمپ استیل، پمپ چدنی ، پمپ آلومینیومی، پمپ برنز و بدنه پلیمری به تولید می رسد.

پمپ چدنی

پمپ چدنی چیست؟

چدن از آلیاژهای فولاد می باشد که برای لوازم و تجهیزات بسیار مقاوم از آن استفاده می شود. پمپ چدنی به منظور استفاده برای جابجایی آب در ارتفاع زیاد طراحی شده است. چدن تحمل فشار بسیار بالای سیالات تحت پمپاژ را دارد بنابراین برای چاه های عمیق تا 180 متری و یا بیشتر از پمپ چدنی استفاده می شود. پمپ کف کش با بدنه چدن معمولا وزن بالایی دارد اما به دلیل مقاومت بالا در مقابل فشار تحت پمپاژ ، از پمپ چدنی استفاده می شود.

 خرید پمپ چدنی

با توجه به تنوع پمپ ها باید متناسب با شرایط استفاده از پمپ، جنس آن را انتخاب کنید. برای خرید پمپ چدنی از طریق شرکت سیال صنعت ساتراپ می توانید انواع پمپ های مورد نظر را با بهترین کیفیت تهیه کنید. برای خرید پمپ چدنی می تونید با تماس با همکاران ما در شرکت سیال صنعت ساتراپ مشاوره دریافت نموده و انواع پمپ چدن را سفارش دهید. این مجموعه انواع پمپ ها با جنس بدنه ی مختلف را با ارزان ترین قیمت ارائه می دهد.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()