۰۹۱۲۰۱۲۵۱۲۴
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
براساس جنس
قطعات جانبی پمپ
محصولات
کالا برای:

پمپ لجن کش

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

از طریق شرکت سیال صنعت ساتراپ می توانید خرید پمپ لجن کش را در برند های معتبر انجام دهید زیرا این مجموعه از مراکز تخصصی فروش پمپ لجن کش و انواع پمپ ها می باشد. پمپ لجن‌ کش از انواع پمپ های سانتریفیوژ یا گریز از مرکز می باشد. با استفاده از پمپ لجن کش می توان سیالاتی مانند لجن و گل و … را با قدرت بالا پمپاژ کرد.

خرید پمپ لجن کش

به منظور خروج و یا تصفیه سیالاتی که شامل ریز جامدات می باشند از پمپ لجن کش استفاده می شود. پمپ لجن کش دارای تنوع زیادی است که دسته بندی های آن بر اساس نوع پروانه، نحوه نصب و امکانات اضافی آن در نظر گرفته شده است. در انتخاب و خرید پمپ لجن کش و به طور کلی تمام پمپ های گریز از مرکز باید به شرایط موجود دقت کنید. مواردی همچون فضای قابل دسترس ، داخل و یا خارج بودن پمپ لجن کش از سیالات، میزان بودجه ای که به آن اختصاص می دهید ، متحرک یا ثابت بودن پمپ لجن کش و... از مواردی است که در خرید پمپ لجن کش  باید به آن توجه داشته باشید.

پمپ لجن کش

قیمت پمپ لجن‌ کش

قیمت پمپ لجن کش از موارد مهم است و مراکز فروش پمپ لجن کش هر یک قیمتی را ارائه می دهند. مواد اولیه ی مورد استفاده در ساخت پمپ لجن کش ، جنس بدنه ، برند و... موجب تعیین قیمت پمپ لجن کش می شود. در زمان هایی نیاز است که پمپ لجن کش را با امکانات خاص تهیه کنید و سنسور هایی بر روی پمپ لجن کش نصب کنید که به واسطه ی آن سیالات خاص یا گاز ها تشخیص داده شوند و بر اساس آن سرعت پروانه ها تنظیم شود بنابراین نمی توان قیمت پمپ لجن کش را به صورت ثابت تعیین کرد. استفاده از سنسور ها موجب افزایش قیمت خرید پمپ لجن کش می شود.

الکتروپمپ لجن کش با نام انگلیسی Sewage Electropump یکی دیگر از انواع پمپ هایی هستند که در داخل کشور تولید می شوند، و برای جابه جا کردن آب هایی که شامل مواد جامد مانند؛ تکه های کوچک چوب و کاغذ، کیسه های فریزری و گونی، طناب و انواع نخ های بلند، تکه های پلاستیکی و انواع دیگری از اجسام از این دست که در آب غوطه ور هستند استفاده می شود.

پمپ های لجن کش نوعی پمپ گریز از مرکز خاص به شمار می روند که دلیل خاص بودنشان در پروانه های آنهاست به طوری که پروانه های تعبیه شده در آنها بدون پره کار می کنند؛ در پروانه از دو طرف به جای پره به تعداد دو عدد لبه تیز قرار داده شده است.پس از به کار انداختن پمپ با حرکت دورانی خود و با ایجاد نود درجه چرخش به مواد زایدی که نام بردیم سرعت می دهند، مسیر عبور این اجسام جامد معلق در آب بدین ترتیب است که پس از گذشتن از مجرای مکش وارد محفظه پمپ می شوند و سپس به سمت مجرای رانش فرستاده می شوند.

همانطور که قبلاً گفتیم پمپ های لجن کش از نوع پمپ های گریز از مرکز فرو رونده در آب به شمار می روند، که با الکتروموتورهای تک فاز و الکتروموتورهای سه فاز در کارخانه نویدموتور تولید می شوند، و بنا به نیاز مشتری برای مکان هایی که باعث ایجاد لجن و مواد زاید در آب می شوند معرفی می گردند.

کاربرد پمپ های لجن کش

  • مورد استفاده جهت تخلیه فاضلاب های صنعتی و خانگی
  • جمع آوری لجن ها و آب های اضافی کف استخرهای خانگی، دریاچه ها و استخرهای پرورش ماهی و میگو
  • تخلیه مایعاتی که حاوی گاز و هوا هستند.
  • جهت صنایع کشاورزی مانند گلخانه ها، مزارع، باغ ها و غیره
  • استفاده در نیروگاه ها، صنایع چرم سازی، صنایع کاغذ و چوب

مزایای الکتروپمپ لجن کش

  • یکی از بارزترین مزیت پمپ های لجن کش این است که لرزشی ندارند به همین علت هیچ گونه آلودگی صوتی ایجاد نمی کنند.
  • این پمپ ها توان این را دارند که لجن ها را از پایین ترین قسمت چاه های عمیق نیز به سطح منتقل کنند.
  • ابعاد پمپ های لجن کش کوچک است و به راحتی در محل مورد نظر نصب می شوند. 
ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()