۰۹۱۲۰۱۲۵۱۲۴
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
براساس جنس
قطعات جانبی پمپ
محصولات
کالا برای:

پمپ پشت تراکتوری

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

در شرکت سیال صنعت ساتراپ فروش نوع پمپ ها از جمله فروش پمپ پشت تراکتوری در مدل های مختلف ارائه می شود پس مشتریان گرامی که قصد خرید پمپ پشت تراکتوری را از شرکت سیال صنعت ساتراپ دارند می توانند به راحتی از تماس با همکاران ما سفارش خود را ثبت کنند. قیمت پمپ پشت تراکتوری و انواع پمپ ها در این مجموعه بسیار مناسب است.

در کشاورزی از پمپ برای انتقال آب استفاده ی زیادی می شود. موتور پمپ پشت تراکتوری از سوخت فسیلی انرژی می گیرد. البته برخی از پمپ ها از الکتروموتور استفاده می شود  اما در مناطقی که دسترسی به الکتریسیته وجود ندارد استفاده از پمپ هایی که با سوخت های فسیلی کار می کنند، بسیار کاربرد ی است. استفاده از پمپ پشت تراکتوری برای آبیاری در زمین های زراعی و کشاورزی بسیار مهم است.

پمپ پشت تراکتوری

در پمپ پشت تراکتوری برای کارکرد این پمپ از نیروی چرخشی موتور تراکتور جهت چرخش محور پمپ استفاده می شود. تراکتور از وسیله هایی است که در زمانی های کشاروزی از آن استفاده می شود و از این تراکتور برای تامین انرژی لازم برای کارکرد پمپ پشت تراکتوری استفاده می شود. در واقع پمپ پشت تراکتوری به پمپی گفته می شود که روی تراکتور نصب می شود و از نیروی چرخشی موتور تراکتور استفاده می کند. انواع پمپ پشت تراکتوری شامل پمپ حلزونی پشت تراکتوری و پمپ طبقاتی و فشار قوی پشت تراکتوری می باشد.

خرید پمپ پشت تراکتوری

در مناطقی که دسترسی به برق وجود ندارد از پمپ پشت تراکتوری استفاده می شود. کشاورزان برای آبیاری از این نوع پمپ ها بهره می برند. برای خرید پمپ پشت تراکتوری می توانید از طریق شرکت سیال صنعت ساتراپ خرید پمپ پشت تراکتوری را در بهترین انواع انجام دهید. فروش پمپ پشت تراکتوری و انواع پمپ ها در نوع مرغوب و با کیفیت ارائه می شود.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()