۰۹۱۲۰۱۲۵۱۲۴
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
براساس جنس
قطعات جانبی پمپ
محصولات
کالا برای:

سیل مکانیکی پمپ پمپیران

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

سیل مکانیکی پمپ پمپیران یکی دیگر از پرکاربردترین قطعاتی است که در ساخت انواع پمپ مورد استفاده قرار گرفته می شود. خرید سیل مکانیکی پمپ پمپیران را می توانید از طریق شرکت سیال صنعت ساتراپ انجام دهید چون این مجموعۀ معتبر، اقدام به فروش محصولات پمپیران می نمایند. در نتیجه بدون دغدغه و صرف هزینه و زمان اضافی برای مراجعه به بازار، می توانید با اطمینان خاطر انوع پمپ و سیل مکانیکی پمپ پمپیران را خریداری نمائید. سیل مکانیکی پمپ پمپیران یا مکانیکال سیل با نام های دیگری همچون نشت بند مکانیکی یا آب بندی مکانیکی نیز در سطح بازار شناخته می شود. هدف از طراحی، بکارگیری و فروش سیل مکانیکی پمپ پمپیران، این است که بتوانند جهت فرآیند جابجایی انواع سیالات سمی، گران قیمت و با درجه حرارت بالا استفاده نمایند. به طور کلی مکانیکال سیل پمپ پمپیران جهت ممانعت از بروز نشتی در انواع پمپ بکار گرفته می شود.

سیل مکانیکی پمپ پمپیران

خرید سیل مکانیکی پمپ پمپیران

خرید سیل مکانیکی پمپ پمپیران در مدل و سایزهای متفاوت قابل خریداری می باشد. متناسب با ساختار خاصی که مکانیکال سیل دارد، افراد بایستی در انتخاب و خرید این قطعه توجه کافی داشته باشند. فروش سیل مکانیکی پمپ پمپیران در دسته بندی های اصلی زیر انجام می پذیرد :

  • مکانیکال سیل 2 تکه
  • سیل مکانیکی فیبر و فنر کارتریجی
  • سیل مکانیکی آب بند دو تایی

به طول کلی از اجزای اصلی سیل مکانیکی پمپ پمپیران می توان به قطعات ثابت، متحرک و فنر اشاره نمود. کابرد عمدۀ مکانیکال سیل را می توانید در پروسۀ ساخت تجهیزات زیر مشاهده نمود :

  • پمپ های مخصوص دور بالا
  • سیستم های مکانیکی با کمترین میزان نشتی
  • سیستم های دارای سیالات داغ، سمی و گران
  • ممانعت در نشت گازها و سیالات به بیرون از سیستم

با توجه به اهمیت کاربردی که دارد، قیمت سیل مکانیکی پمپ پمپیران را می توانید از طریق کادر فروش شرکت سیال صنعت ساتراپ استعلام بگیرید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()