۰۹۱۲۰۱۲۵۱۲۴
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
براساس جنس
قطعات جانبی پمپ
محصولات
کالا برای:

قطعه عینکی پمپ پمپیران

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

شرکت سیال صنعت ساتراپ فروش قطعه عینکی پمپ پمپیران را در نمونه ی اصلی ارائه می نماید. شما می توانید خرید قطعه عینکی پمپ پمپیران را به صورت اینترنتی از طریق سایت انجام دهید. پمپیران از برند های معتبر و شناخته شده است که انواع پمپ ها و قطعات و اجزای آن را ارائه می نماید. با گسترش فروش انواع پمپ ها ، استفاده از قطعات پمپ ها نیز افزایش پیدا کرده است و از این رو قطعات پمپ ها همچون قطعه عینکی پمپ پمپیران ، به صورت جداگانه نیز به فروش می رسد. قطعه عینکی پمپ پمپیران یکی از قطعات پر مصرف یدکی است. قطعه عینکی پمپ پمپیران در سایز های مختلفی است که برای تیپ‌ های مختلف پمپ ها مورد استفاده قرار می‌ گیرد. کلیه ی قطعات پمپ ها در برند معتبر توسط این مجموعه ارائه می شود.  

قطعه عینکی پمپ پمپیران

خرید قطعه عینکی پمپ پمپیران

قطعه عینکی پمپ پمپیران قطعه ای است که در پمپ ها قرار گرفته است و این قطعه وظیفه محافظت از پروانه و محور پمپ را بر عهده دارد همچنین قطعه عینکی پمپ پمپیران از نشتی و نفوذ مایعات و گازها در اتصالات و رابط های مختلف جلوگیری می کند. قطعه عینکی پمپ پمپیران ساخته شده از فولاد یا چدن می باشد که یک سطح صاف دارد تا از اصطکاک میان پروانه و مخزن جلوگیری به عمل آورد. استفاده از قطعه عینکی پمپ قطعه عینکی پمپ پمپیران در کیفیت بالا موجب عملکرد بهینه و بدون نشتی می شود.

با انتخاب و خرید قطعه عینکی پمپ پمپیران ، این قطعه در برابر فشار، دما و محیط‌ های شیمیایی بسیار مقاوم خواهد بود. نیاز است که قطعه عینکی پمپ پمپیران به صورت دوره ای بررسی شود و در صورت نیاز تعویض شود. برای خرید قطعه عینکی پمپ پمپیران از طریق سایت این مجموعه می توانید انواع قطعه عینکی پمپ پمپیران را با ارزان ترین قیمت تهیه نمایید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()