۰۹۱۲۰۱۲۵۱۲۴
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
براساس جنس
قطعات جانبی پمپ
محصولات
کالا برای:

پمپ دنده ای

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

قیمت پمپ دنده ای در شرکت سیال صنعت ساتراپ بسیار مناسب در نظر گرفته شده و مشتریان گرامی می توانند خرید پمپ دنده ای  و پمپ ها را به صورت مطمئن از کیفیت آن انجام دهند. این مجموعه علاوه بر فروش پمپ دنده ای ، انواع پمپ ها دیگر را نیز ارائه می کند. پمپ دنده ای  شامل مدل های مختلفی از پمپ هاست که از نظر مدل و مکش قطر لوله مختلف هستند. همچنین قیمت پمپ دنده ای بر اساس کیفیت آن تعیین می شود. برای استعلام قیمت پمپ دنده‌ای با همکاران ما در این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

پمپ دنده ای

پمپ دنده ‌ای از انواع پمپ هایی است که در صنایع مختلف از آن استفاده می شود. استفاده از پمپ دنده ای در اتومبیل ها هم انجام می گیرد. در صنعت رنگ استفاده ی زیادی از پمپ دنده ای وجود دارد. در پمپ دنده ای ، چرخ دنده هایی قرار دارد که انرژی فشار به مایع را تامین می کند. پمپ دنده ای با استفاده از مکانیسم دنده، سیال را از یک بخش به بخش دیگر انتقال می دهند.

پمپ دنده ای با کمک پمپ‌ های چرخشی با جابجایی مثبت فعال است و در این نوع پمپ از بیش از دو چرخ دنده استفاده شده است. استفاده از چرخ دنده ها به منظور ایجاد فشار خلاء برای انتقال سیال می باشد.

خرید پمپ دنده ای

برای خرید پمپ دنده ای با آشنایی با انواع این پمپ ها می توانید مناسب ترین نوع آن را با توجه به مصارفی که دارید انتخاب کنید. شرکت سیال صنعت ساتراپ با ارائه ی قیمت پمپ دنده ای ارزان رضایت مشتریانش را به دست آورده است. فروش پمپ دنده ای در نوع با کیفیت و اصل انجام می گیرد. با خرید پمپ دنده ای و انواع پمپ ها از این مجوعه می توانید خریدی مطمئن را تجربه کنید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()