۰۹۱۲۰۱۲۵۱۲۴
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
براساس جنس
قطعات جانبی پمپ
محصولات
کالا برای:

پمپ ساختمانی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

در سایت شرکت سیال صنعت ساتراپ ، فروش پمپ ساختمانی و انواع پمپ آب خانگی ارائه می شود. خرید پمپ ساختمانی را از این مجموعه با قیمت ارزان انجام دهید. پمپ ساختمانی نیروی الکتریسیته را به نیروی مکانیکی تبدیل می کند و این پمپ در ساختمان ها کاربرد زیادی دارد. از پمپ ساختمانی برای تقویت فشار آب در ساختمان ها استفاده می شود تا بتوان اب را به تمام طبقات رساند. استفاده از پمپ ساختمانی در ساختمان هایی که دارای طبقات بیشتری است بسیار مهم است. همچنین در محیط های دیگر نیز برای ایجاد فشار مناسبی از آب از پمپ ساختمانی استفاده می شود.

پمپ ساختمانی

خرید پمپ ساختمانی

امروزه افزایش جمعیت موجب شده ساخت و ساز ها افزایش پیدا کند. در بسیاری از ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری از پمپ ساختمانی استفاده می شود زیرا افزایش جمعیت موجب کاهش فشار آب می شود و از این رو نیاز است که برای انتقال آب در  فشار مناسب ، خرید پمپ ساختمانی را انجام داد. فروش پمپ ساختمانی در این مجموعه در برند های معتبر انجام می گیرد و شما به راحتی و به صورت انلاین می توانید خرید پمپ ساختمانی را انجام دهید. همچنین قیمت پمپ ساختمانی در این مجموعه بسیار ارزان در نظر گرفته شده است.

مزایای پمپ ساختمانی

به طور کلی استفاده از این پمپ ساختمانی دارای مزایای زیادی است و این پمپ ها بسیار کاربردی هستند. مزایای پمپ ساختمانی عبارتند از :

 • با استفاده از پمپ ساختمانی، فشار آب تقویت می شود و به تمام طبقات ساختمان آبرسانی با فشار مناسب انجام می گیرد.
 • پمپ ساختمانی در ساختمان ها موجب ایجاد فشار ثابت در آب می گردد.
 • استفاده از پمپ ساختمانی موجب بهبود کیفیت آب های ورودی به واحد های ساختمان می شود.
 • پمپ ساختمانی در تنوع بالا به تولید می رسند و این نوع پمپ ها سرو صدای کمتر دارند.
 • قیمت پمپ ساختمانی در مقایسه با سایر پمپ ها مقرون به صرفه تر است.

پمپ آب خانگی، در زمینه زیاد شدن فشار آب خانه ها ، ساختمان ها ، آپارتمان ها و ویلا ها استفاده می شود.
متراژ یک واحد مستقل مسکونی در ساختمان، تعداد شیرآلات آب و همچنین تعداد طبقات  ساختمان عواملی هستند که در انتخاب پمپ خانگی حائز اهمیت می باشند. پمپ با مخازن انبساط یا پمپ با کلید اتوماتیک و یا بوستر پمپ از انواع پمپ خانگی هستند که با توجه به موارد مذکور، یکی از آنها برای ساختمان و یا خانه مورد نظر انتخاب می شود.

انواع پمپ آب خانگی:

 • بوستر پمپ خانگی
 • پمپ جتی خانگی
 • پمپ سانتریفیوژ خانگی
 • پمپ بشقابی خانگی
 • پمپ خانگی با مخزن انبساط
 • پمپ خانگی با کلید اتوماتیک

 روش صحیح لوله کشی برای استفاده از مخزن ذخیره آب به همراه کلید اتومات دیحیتال و کلید اتومات مکانیکی ما در اینجا به روش اتصال همزمان آب شهری و مخزن ذخیره آب به پمپ می پردازیم این روش برای کارکرد صحیح کلید اتومات دیجیتال الزامی است این روش لوله کشی را باید برای کلید اتومات مکانیکی هم به کار ببرید در غیر اینصورت ممکن است پمپ هوا بگیرد و مثل حالتی که پمپ بدون آب مانده باشد ، یکسره کار کند تا بسوزد علت هوا گرفتن پمپ  این است که معمولا مخزن ذخیره آب نسبت به پمپ ارتفاع چندانی ندارد و فشار آب مخزن صفر است ولی فشار آب شهری 1.5 تا 2.5 بار است و این فشار باعث می شود تا پمپ هوا نگیرد.

نکته مهم : پمپی که به آب شهری متصل است اصلا نیازی به هواگیری ندارد و فقط پمپ هایی که به تانکر متصل هستند و آب شهری هم به آنها وصل نشده است باید هواگیری شوند.به عبارت دیگر تمام کسانی که می خواهند از مخزن ذخیره آب استفاده کنند باید همین روش را به کار گیرند و از نظر روش لوله کشی ، فرقی میان اتومات دیجیتال و مکانیکی نیست.ولی نکته مهم اینجاست که اگر برای اتومات دیجیتال جور دیگری لوله کشی کنید اصلا کار نمی کند (اتومات نمی کند) ولی اتومات مکانیکی و مخزن باد در صورت عدم اتصال مستقیم به آب شهری هم به درستی کار می کند ولی فشار بیشتری به پمپ می آید ( اتومات مکانیکی و مخزن باد اصلا برای همین کار ساخته شده اند تا بتوانند آب با فشار صفر مثل تانکرها و استخرها را پمپاژ کنند ).

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()