۰۹۱۲۰۱۲۵۱۲۴
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
براساس جنس
قطعات جانبی پمپ
محصولات
کالا برای:

پایه گونیا پمپ پمپیران

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

خرید پایه گونیا پمپ پمپیران را به صورت آنلاین از طریق شرکت سیال صنعت ساتراپ انجام دهید. این مجموعه فروش پایه گونیا پمپ پمپیران را با بهترین قیمت ارائه می کند. پایه گونیا پمپ پمپیران از اجزای مهم در پمپ است که در این برند از کیفیت بالایی برخوردار است. محصولات پمپیران دارای کیفیت بالایی بوده و دوام و ماندگاری بسیار خوبی دارند. استفاده از پایه گونیا پمپ پمپیران به دلیل استحکام بالا،  باعث تحمل نیرو در هر مقدار از آن می شود.

پایه گونیا پمپ پمپیران

پایه گونیا پمپ پمپیران از قطعات مهم در پمپ

پایه گونیا پمپ پمپیران یکی از قطعات مهم در پمپ ها به ویژه پمپ های حلزونی است. اگرچه پمپ ها اجزای دیگری هم دارند. اجزای پمپ عبارتند از : محفظه حلزونی، درپوش محفظه، پایه یاتاقان، شافت فولادی، درپوش یاتاقان پمپ، پروانه ، خنک کن پمپ، بوش محافظ محور، فشار دهنده، بلبرینگ و رولبرینگ، واشر فنری و تخت، واشر درپوش یاتاقان، واشر نسوز حلزونی، واشر داخل بوش، خار تخت، پیچ دوسر، مهره، پیچ سرشش گوش، پایه گونیا پمپ پمپیران، نخ گرافیتی و رینگ سایشی.

خرید پایه گونیا پمپ پمپیران

پمپ از اجزای مهمی است که برای انتقال آب از آن استفاده می ‌شود. پمپ ‌ها شامل اجزای مختلفی هستند که هر یک از این اجزا باید برای کارکرد مناسب به خوبی کار کند. آسیب در هر یک از اجزای پمپ می‌ تواند به سایر اجزا صدمه وارد کند و موجب اختلال در عملکرد پمپ شود بنابراین برای خرید قطعات پمپ مانند خرید پایه گونیا پمپ پمپیران باید دقت زیادی داشته باشید و این قطعات را در برند های معتبر و شناخته شده تهیه کنید. قطعات پمپ در صورت مقاومت و استحکام بالا می ‌توانند عمر مفیدی داشته باشند. بنابراین همواره توصیه می ‌کنیم که خرید اجزای پمپ مانند خرید پایه گونیا پمپ پمپیران را در برند های معتبر و شناخته شده انجام دهید زیرا کیفیت این قطعات برای مصرف کنندگان ثابت شده است. 

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()