۰۹۱۲۰۱۲۵۱۲۴
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
براساس جنس
قطعات جانبی پمپ
محصولات
کالا برای:

پمپ روغن داغ

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

فروش پمپ روغن داغ با قیمت مناسب از طریق سایت این مجموعه انجام می گیرد بنابراین می توانید خرید پمپ روغن داغ را در نوع دلخواه از طریق این مجموعه انجام دهید. پمپ‌ ها از تجهیزاتی هستند که برای انتقال سیالات از آن استفاده می شود. انواع پمپ روغن داغ در دسته بندی های مختلف قرار می گیرند. پمپ روغن داغ را با نام پمپ سیرکوله نیز می شناسند. این پمپ ها از انواع رایج ترین پمپ ها هستند. در دسته بندی پمپ روغن داغ فاکتور هایی مانند نوع موتور، نحوه عملکرد، تعداد مراحل کار و … تاثیرگذار است. پمپ روغن داغ از انواع پمپ‌ های سانتریفیوژی است که برای انتقال سیالات در سیستم های بسته از آن استفاده می شود. پمپ روغن داغ قادر به تحمل 350 درجه دما می باشد. از پمپ روغن داغ معمولا به منظور انتقال مایعات داغ همچون روغن و آب با دمای بالا استفاده می شود. کارکرد پمپ روغن داغ  به این صورت است که به شکل افقی و مکش تک زمانه کار می کند. قیمت پمپ روغن داغ مناسب بوده و خرید پمپ روغن داغ کاملا به صرفه است و دقت داشته باشید که پمپ روغن داغ را با کیفیت بالا تهیه نمایید.

پمپ روغن داغ

خرید پمپ روغن داغ و انواع پمپ را با مناسب ترین قیمت از این مجموعه انجام دهید. این مجموعه بهترین خدمات رسانی را ارائه می کند.

خرید پمپ روغن داغ

در صورتی که می خواهید خرید پمپ روغن داغ را انجام دهید باید انواع پمپ روغن داغ را بشناسید زیرا در فروشگاه ها فروش پمپ روغن داغ در تنوع بالایی انجام می گیرد. اما از طریق شرکت سیال صنعت ساتراپ می توانید خرید پمپ روغن داغ را با دریافت راهنمایی از کارشناسان فروش ما انجام دهید. قیمت پمپ روغن داغ در شرکت سیال صنعت ساتراپ بسیار مناسب در نظر گرفته شده است.ش

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()