۰۹۱۲۰۱۲۵۱۲۴
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
براساس جنس
قطعات جانبی پمپ
محصولات
کالا برای:

بوش محور پمپ پمپیران

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

به منظور خرید از طریق شرکت سیال صنعت ساتراپ می توانید انواع بوش محور پمپ پمپیران را به صورت بی واسطه خریداری کنید. فروش بوش محور پمپ پمپیران توسط این مجموعه در تنوع بالا ارائه می شود. بوش محور پمپ پمپیران از اجزای مهم این تجهیز است و به طور کلی بوش یک لوله‌ ی فلزی توخالی استوانه ‌ای شکل می باشد که بر روی شفت پمپ قرار دارد و از آن در برابر عامل خورنده حفاظت می نماید. بوش‌ ها در پمپ‌ های تک‌ مرحله‌ ای قرار دارد و به دلیل حفاظتی که از شفت انجام می دهد وجود آن بسیار مهم است.  

بوش محور پمپ پمپیران

کاربرد بوش محور پمپ پمپیران

همان طور که گفته شد ، بوش محور پمپ پمپیران به منظور حفاظت از شفت‌ ها یا محور ها از سایش آب ‌بند ها در کاسه‌ نمد ها به کار می رود. بوش محور پمپ پمپیران موجب می شود که شفت پمپ ‌ها در مقابل عواملی مانند سایش، خوردگی و فرسایش در اتصالات نشتی و محفظه ‌های آب‌ بندی در امان باشند.

خرید بوش محور پمپ پمپیران با قیمت ارزان

خرید بوش محور پمپ پمپیران با قیمت ارزان را از شرکت سیال صنعت ساتراپ انجام دهید. در صورتی که می‌ خواهید برای مجموعه ی خود و سیستم آبرسانی از پمپ استفاده کنید ، می‌ توانید از طریق این مجموعه خریدتان را به صورت مطمئن انجام دهید. کیفیت بوش محور پمپ پمپیران بسیار مهم است و در صورتی که بوش محور پمپ پمپیران کیفیت پایینی داشته باشد، در زمان کوتاه آسیب خواهد دید و نیاز است که نوع جدید مجدد تهیه کنید. بهتر است که نوع با کیفیت را تهیه کنید. پس به شما برند های معتبری همچون پمپیران را پیشنهاد می‌ کنیم. برای خرید بوش محور پمپ پمپیران با قیمت ارزان از طریق این مجموعه می توانید خریدی ایمن را داشته باشید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()