۰۹۱۲۰۱۲۵۱۲۴
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
براساس جنس
قطعات جانبی پمپ
محصولات
کالا برای:

پمپ

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

فروش پمپ به عنوان یک دستگاه کاربردی جهت انتقال سیالاتی چون آب، روغن و غیره مورد استفاده قرار گرفته می شود. شرکت سیال صنعت ساتراپ از جمله فروشندگان مطرح در حوزۀ پمپ آب در برندهای معتبر ایرانی و خارجی فعالیت می کنند. این مجموعۀ معتبر توانسته اند به اقتضای نیاز بازار انواع پمپ آب را به فروش برسانند. در اینجا به برخی از انواع دسته بندی پمپ منجمله پمپ زیر آبی، پمپ سطحی، پمپ فشار قوی، پمپ دوزینگ و پمپ آبیاری قطره ای اشاره می نمائیم. هر کدام از انواع پمپ دارای وظایف خاص هستند و بر اساس آن نیازهای مربوطه را درون سیستم های آبرسانی مرتفع می سازند. برخی از انواع برند پمپ آب در بازار می توان به پمپ ابارا Ebara، پمپ پمپیران، پمپ نوید سهند، پمپ نوید موتور، پمپ لئو Leo، Grundfos، KSB، Wilo، Pedrollo و ... اشاره نمود. هر کدام از برندهای موجود، دارای محصولات متنوع با کارایی خاص هستند و بدین وسیله صنایع مختلف متناسب با سیستم آبرسانی که در اختیار دارند، مناسب ترین پمپ را خریداری می نمایند. جهت کسب اطلاعات تخصصی نسبت به انواع پمپ آب و برندهای روز موجود در بازار می توانید با کارشناسان فروش پمپ ما در ارتباط باشید.

پمپ

انواع پمپ

فروش پمپ بر اساس نوع کاربری که می توانند داشته باشند، دسته بندی و به فروش می رسند. بنابراین صنایع مختلف متناسب با طراحی سیستم های نقل و انتقال سیالات قادر به خرید پمپ مناسب می باشند. نوع کارکرد، طراحی بدنه و ساختار داخلی پمپ، شیوۀ انتقال به سیال، جنس متریال به کار رفته، نوع سیال و محل نصب موارد مهمی هستند که تأثیر مستقیم بر روی انتخاب و کاربرد پمپ خواهد داشت. از روش های رایج برای دسته بندی پمپ ها می توان به شیوۀ انتقال انرژی به سیال همچون روش دینامیکی و جابجایی اشاره نمود.

از جمله انواع پمپ با قابلیت جابجایی مثبت می توان به مدل های دورانی و رفت و برگشت اشاره نمود. به عنوان مثال از انواع پمپ دورانی می توان به پمپ های دنده ای، پمپ لوب، پمپ پره ای، پمپ پیش رونده خلاء، پمپ پیش رس و پمپ اسکرو اشاره نمود. این در حالی است که از انوع پمپ رفت و برگشت می توان به پمپ پیستونی شناور و پمپ دیافراگمی اشاره نمود.

خرید پمپ

خرید پمپ از سوی صنایع مختلف انجام می پذیرد چون دستگاه کاربردی جهت انتقال سیالات مایع محسوب می گردد. هنگام خرید پمپ ممکن است با عناوین مختلف انواع پمپ آب خانگی، پمپ فاضلاب، پمپ کف کش، پمپ لجن کش، پمپ روغن، پمپ آتش نشانی، پمپ تخلیه بشکه، پمپ پلیمری ضد اسید، پمپ طبقاتی، پمپ شناور لوپ پمپ، مونو پمپ، بوستر پمپ، پمپ سانتریفیوژ، پمپ مگنتی، پمپ دیافراگمی، پمپ پیستونی، پمپ دنده ای و ... روبرو شوید. بدین ترتیب مهندسین بایستی در طراحی سیستم های نقل و انتقال یا جابجایی سیالات، توجه لازم نسبت به مشخصات فنی پمپ و کاربرد نهایی آن داشته باشند. ما در زمینه فروش پمپ فعال هستیم.

قیمت پمپ

قیمت پمپ به جنس متریال، مدل، برند و سایر مشخصات فنی آن وابسته است. در نتیجه متناسب با مصارفی که صنایع مختلف دارند، قادر به خرید مناسب ترین پمپ می باشند که منطبق بر تکنولوژی پیشرفته تولید و روانۀ بازار می شوند. با توجه به اینکه فروش پمپ در مدل و برندهای متفاوت صورت می گیرد، هنگام تهیۀ چنین دستگاهی نیاز به در نظر گرفتن یک سری فاکتورهای مهم است. عملکرد پمپ، مشخصات فنی و قیمت سه پارامتر کلی هستند که تأثیر مستقیم بر روی انتخاب پمپ خواهد داشت. البته میزان مصرف انرژی از دیگر عوامل تعیین کننده در خرید پمپ محسوب می گردد. جهت کسب اطلاعات تخصصی و در نهایت خرید و استعلام قیمت انواع پمپ می توانید با مشاوران فروش پمپ شرکت سیال صنعت ساتراپ تماس حاصل فرمائید. 

 

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()