۰۹۱۲۰۱۲۵۱۲۴
سبد خرید 0
>> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
کالا برای:

بوستر پمپ ها

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

فروش بوستر پمپ ها

بوستر پمپ از جمله تجهیزاتی است که جهت تأمین آب در ساختمان هایی که فشار لازم را ندارند، ساخته می شود. شرکت سیال صنعت ساتراپ توانسته اند متناسب با نوع فعالیتی که انجام می دهند، امکان خرید بوستر پمپ را در مدل های متفاوت برای صنایع مختلف فراهم آورند. بوستر پمپ قابلیت مکش آب در لوله های آمادۀ شهری را فراهم آورد. در نتیجه توانسته اند با استفاده از بوستر پمپ، سطح دبی آب را درون لوله ها افزایش داده و میزان فشار آب به مقدار مطلوبی تأمین گردد. با توجه به اینکه شاهد افزایش تعداد ساختمان های بلند مرتبه هستیم، تأمین فشار لازم برای آبرسانی به طبقات بالا مستلزم تجهیزات حرفه ای و تخصصی می باشد، تا قابلیت بهبود عملکرد پمپ آب را داشته باشد. هنگام خرید بوستر پمپ بایستی اطلاعات جامع نسبت به مشخصات فنی آن داشته باشید چون نقش اساسی بر روی توان خروجی پمپ بر اساس واحد دبی خواهد داشت.

بوستر پمپ

خرید بوستر پمپ

خرید بوستر پمپ از سوی برخی از صنعت گران صورت می پذیرد. این دستگاه به منظور تقویت فشار آب در محیط های مختلف مورد استفاده قرار گرفته می شود. در نتیجه بوستر پمپ تأثیر مستقیم بر روی تثبیت فشار آب خواهد داشت. از جمله انواع بوستر پمپ می توان به بوستر پمپ آبرسانی، بوستر پمپ آتش نشانی و ... اشاره نمود. در نتیجه متناسب با محیط های مختلف و میزان مصرف آب بایستی مناسب ترین نوع بوستر پمپ را خریداری نمود. فروش بوستر پمپ در دسته بندی متفاوت منجمله بوستر پمپ دور متغیر و بوستر پمپ دور ثابت صورت می پذیرد. معمولاً پمپ های معمولی دارای هیچ بازخوردی نمی باشند ولی بوستر پمپ ها با حضور و یا خروج دیجیتال، قادر به ایجاد یک خط تأمین آب با توان بهره مندی بالا می باشد. در صورت لزوم به خرید بوستر پمپ و سایر تجهیزات مرتبط می توانید با کادر فروش شرکت سیال صنعت ساتراپ تماس حاصل فرمائید.

بوستر پمپ چیست؟

بوستر پمپ سیستم واحدیست که تشکیل شده از یک پمپ یا چند الکتروپمپ، که به طور سری به یکدیگر وصل شده اند، تا با کم کردن فشار سیستم، یک یا چند الکتروپمپ به صورت نوبتی روشن شوند و با افزایش فشار نیز یک یا چند الکتروپمپ به همان ترتیبی که روشن شده اند، خاموش گردند. بوستر پمپ ها از نقطه نظر تثبیت فشار به بوسترپمپ دور ثابت و بوسترپمپ دور متغیر طبقه بندی می شوند.

موارد استفاده از بوستر پمپ

جهت فراهم کردن و کنترل فشار آب در آبرسان مورد نظر، من جمله آتشنشانی و آبرسانی به فضاهای سبز در شهرها، شهرک ها، واحدهای مسکونی و پاساژهای تجاری، ساختمان های بلند مرتبه، فرودگاه ها، بیمارستان ها، شبکه های مختلف آب شهری، مراکز مختلف صنعتی و آبیاری تحت فشار در مزارع مکانیزه از بوستر پمپ استفاده می شود.

اجزای اصلی بوستر پمپ

بخش های اصلی مشترک بوستر پمپ دور ثابت و بوستر پمپ دور متغیر شامل این موارد می شوند: مجموعه الکتروپمپ ها، بخش مکش، بخش دهش و شاسی اصلی، سایر بخش های مهم بوسترپمپ های دور ثابت را تابلوی کنترل و فرمان دور ثابت، منبع دیافراگمی و پرشر سوئیچ های حداقل و حداکثر فشار تشکیل می دهند و بخش های مشابه در بوستر پمپ های دور متغیر عبارتند از : تابلوی کنترل و فرمان دور متغیر و پرشر ترانسمیتر.

مجموعه الکترو پمپ ها

الکترو پمپ های یک بوستر پمپ که به شکل سری بر روی یک شاسی اصلی در مجاورت همدیگر قرار گرفته اند، مجموعه الکتروپمپ های یک بوستر پمپ را تشکیل می دهند.

منبع دیافراگمی

منبع نام برده شده توسط لوله یا اتصال در حالت منعطف شدن به کلکتور دهش بوسترپمپ وصل می شود و تنها در بوستر پمپ های دور ثابت مورد مصرف قرار می گردد.

پرشر سوئیچ

در بوستر پمپ های دور ثابت از دو پر شر سوئیچ برای کنترل فشار کمتر و بیشتر سیستم کمک گرفته می شود.

پرشر ترانسمیتر

در بوستر پمپ های دور متغیر برای کنترل کاملاً ثابت فشار آب تنها یک پرشر ترانسمیتر مصرف می شود.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()