۰۹۱۲۰۱۲۵۱۲۴
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

بوستر پمپ آبرسانی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

فروش بوستر پمپ آبرسانی

فروش بوستر پمپ آبرسانی با بهترین قیمت توسط شرکت سیال صنعت ساتراپ انجام می گیرد. برای خرید بوستر پمپ آبرسانی از طریق این مجموعه بهترین انواع پمپ ها را تهیه نمایید. بوستر پمپ آبرسانی به پمپ تقویت کننده فشار با آرایش استاندارد می گویند. از بوستر پمپ آبرسانی برای رساندن آب در مسیری استفاده می شود که بیشترین افت فشار و بالا ترین مصرف کننده را دارد. با استفاده از بوستر پمپ آبرسانی می توان فشار لازم برای تامین شبکه مصرف با توجه به الگوی متغیر مصرف را تامین نمود. در این سیستم می تواند یک یا چند پمپ قرار داشته باشد.  

نحوه عملکرد بوستر پمپ آبرسانی

زمانی که مصرف آب در یک ساختمان وجود داشته باشد حتی این مصرف به میزان کمی هم باشد ، پمپ اول به مدار ورود پیدا می کند و با توجه به میزان مصرف ، دور آن بالا می رود. در صورتی که پیک مصرف باشد ، پمپ دوم به عنوان کمکی وارد مدار می گردد.

بوستر پمپ آبرسانی

خرید بوستر پمپ آبرسانی به صورت اینترنتی

بوستر پمپ آبرسانی باید در نوع مناسب انتخاب شود تا بهترین عملکرد را داشته باشد. برای انتخاب بوستر پمپ آبرسانی می توانید از همکاران ما مشاوره دریافت کنید. از موارد مهم در خرید بوستر پمپ آبرسانی به صورت اینترنتی ، خرید از یک مجموعه معتبر می ‌باشد امروزه مراکز فروش بوستر پمپ آبرسانی در حوزه فروش اینترنتی نیز فعالیت دارند و یکی از معتبرترین مجموعه‌ ها در این حوزه مجموع است. شما از طریق شرکت سیال صنعت ساتراپ می‌ توانید خرید انواع بوستر پمپ آبرسانی مورد نیاز خود را به راحتی و به صورت اینترنتی انجام دهید. برای خرید بوستر پمپ آبرسانی به صورت اینترنتی نیازی به مراجعه حضوری ندارید و با سفارش دهی آنلاین می ‌توانید این محصولات را تامین نمایید. برای سفارش محصولات با همکاران ما تماس حاصل فرمایید و ثبت سفارش آنلاین و غیر حضوری را انجام دهید.

آشنایی با بوستر پمپ آبرسانی

بوستر پمپ آبرسانی که در لغت نامه فارسی water pump booster با نام تقویت کننده پمپ آبرسانی ترجمه می شود، یکی از مهم ترین سیستم های آبرسانی در بخش خانگی و صنعت به عنوان نیرو دهنده جهت افزایش فشار آب در این دسته محسوب می شوند.

نحوه اجرا بوستر پمپ آبرسانی

در کل می توان گفت بوستر پمپ ها به دو شکل دور ثابت و دور متغییر ساخته و اجرا می شوند، که بوستر پمپ های آبرسانی اصولاً به صورت دور متغییر هستند. که خاموش و روشن شدنشان به جای دکمه های استارت توسط برنامه ای که به واسطه برنامه نویسان طراحی می شود و در این مجموعه بارگذاری میگردد، صورت می گیرد.

اندازه چرخش این الکتروموتورها با تغییر فرکانس و ولتاژ ورودی به الکترو پمپ با توجه به فشار آب خارج شده از مجموعه بوستر پمپ تنظیم می شود.

پمپ های ساده سه فاز در این بوسترپمپ ها قرار داده شده اند؛ که به اینورتر متصل شده اند و فرکانس و ولتاژ خاصی را دریافت  می کنند.

در مکان هایی که میزان مصرف آب زیادی دارند از یک مجموعه بوستر پمپ با دو الی چهار پمپ استفاده می شود. و در مواقعی که لزوماً استفاده آب مصرفی در آن محل کم باشد از حداقل ظرفیت بوستر پمپ کمک گرفته می شود. و در مواقعی که استفاده از آب به حداکثر می رسد از تمام توان بوستر پمپ استفاده می گردد.

مزایای بوستر پمپ های دور متغییر

  • در زمانی که استفاده از آب مصرفی زیاد است میزان فشار آب ثابت است.
  • استفاده از پمپ یدکی لزومی ندارد.
  • هزینه های مورد نظر در زمینه اجرا و تعمیر بوسترپمپ کم می شود.
  • کاهش پیدا کردن برق مصرفی بین سی تا چهل درصد با توجه به تکنیک های استفاده شده.
  • عدم یخ زدگی در لوله ها در زمان فصول سرد سال.
  • استفاده از فضای کم برای نصب بوستر پمپ.
ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()