۰۹۱۲۰۱۲۵۱۲۴
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

بوستر پمپ آتشنشانی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

فروش بوستر پمپ آتشنشانی

برای خرید بوستر پمپ آتشنشانی می توانید به صورت اینترنتی از طریق شرکت سیال صنعت ساتراپ خریدتان را به صورت مطمئن انجام دهید. فروش بوستر پمپ آتشنشانی در انواع مرغوب ارائه می شود. بوستر پمپ آتش نشانی از انواع بوستر پمپ هایی است که از آن در ساختمان ها و صنايع استفاده می شود. بوستر پمپ آتشنشانی سامانه يكپارچه ای می باشد که از دو یا چند پمپ که به صورت موازی به یکدیگر متصل هستند ساخته شده است. بوستر پمپ آتشنشانی می تواند ایجاد فشار و دبی مورد نیاز یک سیستم آتش نشانی با حداقل انرژی مصرفی و بالاترین راندمان را ارائه کند.

استفاده از بوستر پمپ آتشنشانی

به طور کلی استفاده از آب و شبکه های آبرسانی امری مهم در پیشگیری از آتش سوزی و مهار آتش می باشد و به دلیل این که در بسیاری از محیط های مسکونی ، تجاری و.. فشار آب کمتر از میزان مورد نیاز به منظور رساندن آب به نقاط مورد نظر و تامین فشار لازم برای تجهیزات آتش نشانی می باشد، به همین دلیل بوستر پمپ آتشنشانی به منظور تامین فشار آب مورد نظر برای سیستم یا آتشنشانی به کار گرفته می شود. بوستر پمپ های آتش نشانی موجب افزایش فشار آب ورودی می شوند اما موجب تغییر زیاد بر روی دبی آب ورودی نمی شوند.  

بوستر پمپ آتشنشانی

خرید بوستر پمپ آتشنشانی در تنوع بالا

شرکت سیال صنعت ساتراپ یکی از مراکز معتبر و قدیمی در حوزه فروش انواع بوستر پمپ آتشنشانی می ‌باشد و شما از طریق این سایت می ‌توانید محصولات مورد نظر خود را به صورت آنلاین و مطمئن انجام دهید. برای خرید بوستر پمپ آتشنشانی در تنوع بالا نیاز است که اطلاعات دقیقی را درباره انواع پمپ‌ ها داشته باشید تا بتوانید خرید بوستر پمپ آتشنشانی در تنوع بالا را در نوع مناسبی انجام دهید به همین دلیل در صورتی که اطلاعات کافی در این زمینه ندارید می ‌توانید از کارشناسان ما اطلاعات لازم را دریافت کنید. 

یکی از اشکال بوسترپمپ هایی که در ساختمان ها و صنایع استفاده می شوند، بوسترپمپ آتشنشانی است. پمپ های آتشنشانی، ضروری ترین قسمت در تجهیزات آتشنشانی نصب شده در یک مجموعه بوده، و دارای انواع و اندازه های مختلفی هستند.

در مواقعی که فشار تغذیه ی آب همگانی برای فعال کردن اسپرینکلرها بسیار کم است یا انشعاب آب عمومی فراهم نشده، استفاده از پمپ های آتشنشانی ضروری می شود. در مورد نخست، برای تقویت فشار آب عمومی و فعال کردن اسپرینکلرها، باید یک پمپ آتشنشانی تقویت کننده نصب شود؛ و در مورد بعدی، پمپ های آتشنشانی، به یک مخزن آب اختصاصی ( مخزن ذخیره، خلیج، رودخانه، یا ... ) متصل خواهد شد تا فشار آب مورد نیاز برای مصارف آتشنشانی را تأمین کند. این بوستر پمپ ها در انواع تک پمپه و چند پمپه با الکتروپمپ پیشرو و یا بدون الکتروپمپ پیشرو ساخته می شوند.

گنجایش بوسترپمپ آتشنشانی بستگی به نوع وسایل اطفاء حریق آبی ساختمان دارد. اکثر پمپ های آتشنشانی، دارای محرک های دیزل یا الکتریکی هستند؛ چنانچه بعضی از آنهایی که قبل از سال ۱۹۷۴ ساخته شده اند، با موتورهای بنزینی یا ماشین های بخار به حرکت درمی آیند ( البته این مورد، به ندرت دیده می شود ).

پمپ های آتشنشانی تقویت فشار، اغلب الکتریکی هستند در صورتی که استفاده از پمپ های دیزل برای مخازن آب اختصاصی، رایجتر هستند. حدود ظرفیت پمپ ها از gpm 25-5000 و بیشتر، و محدوده ی فشار آنها از 125-50 psi و بیشتر تغیر می کند. بعضی از آنها از نوع توربینی با محور عمودی هستند در حالی که بقیه، پمپ های گریز از مرکز می باشند.

استاندارد NFPA چیست ؟

NFPA انجمن ملی آتشنشانی آمریکا است. که استانداردها و قوانینی را برای مراقبت در برابر آتش سوزی، برای اجرای عمومی تهیه می کند. در قیاس با انجمن های مشابه، NFPA و استانداردهیش، ارجحیت داشته و حتی تمام سازمان های مشابه نیز،استانداردهای آن را پذیرفته و به عنوان یک مرجع می شناسند.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()